Erkekler ve Estetik Cerrahiye BakışlarıProf. Dr. Birol Civelek Oluşturuldu: 2016-07-28 10:59:14
Görüntü Sayısı: 5901

Erkekler ve Estetik Cerrahiye Bakışları

Erkekler de son yıllarda, cerrahi ve cerrahi olmayan estetik uygulamalara sıcak bakıyor. Türkiye’ de ve dünyada en fazla yapılan estetik operasyon olan “ Burun Estetiği “ de erkekler arasında en çok tercih edilen ameliyattır.

Erkekler ve Estetik Cerrahiye Bakışları

Tabii ki burada feminen algı yaratmamak, kişinin yüzüne en uygun burunu yapmak esastır . Estetik Cerrahide ,doğallık yakalandığında ve tecrübeli ellerde yapıldığında hiçbir olumsuzlukla karşılaşılmaz.

Aynı şekilde dolgu ve botoks uygulaması da erkekler arasında sıklıkla uygulanmaktadır .Hem kısa sürede uygulanması hem de herhangi bir cerrahi işlem gerektirmemesi bakımından tercih edilmektedir . Jinekomasti ve göz kapağı ameliyatları da Son yıllarda artmaktadır .

Değişen dünyayla birlikte , güzel görünmek, iyi yaş almak için erkekler de Estetik , Plastik ve Kozmetik Cerrahiye sıcak bakmaktadır .

Şunu unutmamak gerekir ki; güzel görünmek , doğal olmak ve iyi yaş almak için her işlem , eğer konusunun uzmanı ve tecrübeli cerrahlarca yapılırsa sonuca ulaşılır ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaz .


Bu yazı Prof. Dr. Birol Civelek tarafından yazıldı ve 5901 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...


İlgili Makaleler

Arjantin Caddesi Attar Sokak No:9/8 G.O.P. - Çankaya/ANKARA 03124268696