Erkekler ve Estetik Cerrahiye Bakışları

Erkekler de son yıllarda, cerrahi ve cerrahi olmayan estetik uygulamalara sıcak bakıyor. Türkiye’ de ve dünyada en fazla yapılan estetik operasyon olan “ Burun Estetiği “ de erkekler arasında en çok tercih edilen ameliyattır.

Tabii ki burada feminen algı yaratmamak, kişinin yüzüne en uygun burunu yapmak esastır . Estetik Cerrahide ,doğallık yakalandığında ve tecrübeli ellerde yapıldığında hiçbir olumsuzlukla karşılaşılmaz.

Aynı şekilde dolgu ve botoks uygulaması da erkekler arasında sıklıkla uygulanmaktadır .Hem kısa sürede uygulanması hem de herhangi bir cerrahi işlem gerektirmemesi bakımından tercih edilmektedir . Jinekomasti ve göz kapağı ameliyatları da Son yıllarda artmaktadır .

Değişen dünyayla birlikte , güzel görünmek, iyi yaş almak için erkekler de Estetik , Plastik ve Kozmetik Cerrahiye sıcak bakmaktadır .

Şunu unutmamak gerekir ki; güzel görünmek , doğal olmak ve iyi yaş almak için her işlem , eğer konusunun uzmanı ve tecrübeli cerrahlarca yapılırsa sonuca ulaşılır ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sorularınız için

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı kısa sürede cevaplamaya çalışıyoruz.


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    × Nasıl Yardımcı Olabiliriz?