Jawline ( Çene ) Dolgusu

Jawline , çenenin kontürünün tanımlanmasıdır. Çene Dolgusu, popüler ismiyle “ jawline” dolgusu, çene ucundan kulak önüne kadar uzanan her iki çene (mandibula) kemik hattı boyunca yapılan, çenenin daha keskin ve daha çekici bir görünüme sahip olmayı sağlayan uygulamadır. Dolayısıyla uygulamada yalnızca çene değil, kulak önünden çene ucuna olan hat baz alınır. Klasik çene dolgusundan farkı budur.

Uygulamada ne kadar dolgu kullanılacağına, hastanın çene ve yüz yapısı incelenerek karar verilir, herkese aynı miktar uygulanamaz . Uygulama, herkese yapılabilir ancak çene altında sarkmalar mevcutsa , farklı işlemler önerilebilir.

Uygulama, herhangi bir cerrahi işlem gerektirmez.. Tıpkı diğer dudak dolgusu ve yanak dolgusu gibi uygulamalarda ve botoks uygulamalarında olduğu gibi, lokal anestezik krem sürülüp yapılır. İşlem süresi 5-10 dakikadır. Jawline uygulamasının kalıcılığı kişiden kişiye değişmekle birlikte 6 ay ila 1 senedir .

Daha keskin, V şeklinde genç ve çekici bir görünüme sahip olmak isterseniz , Prof. Dr. Birol CİVELEK ile bilgi ve randevu için iletişim sağlayabilirsiniz.

Her estetik uygulamada olduğu gibi bu işlem de uzmanlarca yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sorularınız için

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı kısa sürede cevaplamaya çalışıyoruz.


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    × Nasıl Yardımcı Olabiliriz?