Ameliyatsız burun estetiği mümkün mü?

Burun Estetiği, dünyada ve tabi ki ülkemizde en sık yapılan operasyonların başında geliyor . Peki ameliyatsız burun estetiği mümkün mü? Cevabım kısmen ve kişiden kişiye değişmekle beraber evet. 

Dolgu materyali, küçük rötuşlar için , burnun şekline yönelik ufak tefek çıkıntı ya da orantısızlığı düzeltmek için kullanılabilir. Kısa sürede uygulanıp,  etkisini hemen görme ve rutin hayata dönme açısından avantajlı. Ancak kalıcı bir uygulama olmamakla beraber her buruna da dolgu uygulaması yapılamaz. Burun küçültmeye , şekille ilgili köklü değişiklik ve septum deviasyonuna ( burun içi kemik eğriliği,  et büyümesi vs) müdahale edilemez. Ileri boyutta kemerli ,büyük ve aşırı eğiklik olan burunlarda uygulanmaz.
Her işlem özen, bilgi ve tecrübe gerektirir. Kalıcı dolgulardan burun için de uzak durulmalıdır. Konusunda uzman kişilerce uygulanmalıdır.  Fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için Prof. Dr. Birol CİVELEK ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sorularınız için

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı kısa sürede cevaplamaya çalışıyoruz.


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    × Nasıl Yardımcı Olabiliriz?