MORPHEUS

Morpheus  Nedir?

Birçok cilt sorunuyla birlikte sivilce lekelerine çözüm maiyetindeki Morpheus , radyofrekans teknolojisinde öne çıkan ‘In Mode Aesthetic’ tarafından üretilen, mikro iğnelemenin cilt kalitesini arttırma özelliğine, RF enerjisinin cilt sıkılaştırmaya yönelik faydalarını ekleyerek geliştirilmiş devrim niteliğinde bir cihaz.

Diğer altın iğne cihazlarından farklı olarak, daha derin dokulara etki ederek, cildi tepeden tırnağa ‘total olarak’ onarmaya ve yeniden yapılandırmaya yardımcı oluyor. FDA (ABD Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir kurum) tarafından onaylı bu sistem, gıdı bölgesi ve çene ovali gibi tedavisi zor alanlarda bile etki göstererek ameliyatsız olarak yüz şekillendirmeye olanak sağlıyor.

Morpheus  faydaları nelerdir?

Morpheus , yüzde doğal görünümü koruyarak cilt gençleştirme etkisi sunan bir sistem. Herhangi bir ön hazırlığa gereksinim duyulmadan sadece topikal etkili bir anestezik krem ile cilt, uygulamaya hazır hale getiriliyor.

Diğer yandan cerrahi yüz germe ameliyatlarında tek başına cilt gevşekliğini ortadan kaldırmak, hasta için tatmin edici bir sonuç olmuyor. Yüz germe ameliyatlarında çoğunlukla eş zamanlı olarak cilt kalitesini arttırmak da zaruri hale geliyor.

İşte Morpheus  mikro iğneleme ve RF enerjisinin sinerjik etkisini kullanarak hem gevşekliğinin giderilmesinde hem de cilt rengi, dokusu ve genel görünümünde önemli bir iyileşme sağlayarak ameliyatsız olarak çoklu etki sunuyor. Sivilce izleri nasıl geçer diye düşünenlere çözüm getiriyor.

Morpheus  aşağıdaki sorunlarının iyileştirilmesine yardımcı oluyor:

Yüzde ve boyunda hafif sarkma ve gevşeklik

Yüzde ve boyunda aşırı yağlanma

Sivilce izlerinden kurtulma, sivilce lekeleri ve yüz veya vücuttaki diğer izler

Cilt lekeleri

Güneş hasarı

Derin çizgi ve kırışıklıklar

Genişlemiş gözenekler

Deri çatlakları, çatlak tedavisi

Düzensiz ve pürüzlü cilt dokusu

Morpheus kaç kez tekrarlanmalıdır?

Bazı hastalar sadece tek bir tedaviye ihtiyaç duyarken, çoğu hastaya ek olarak 2 veya 3 tedavi daha uygulanıyor, 3- 4 hafta aralıklarla tekrar edilen bu seanslar arasında, ciltte gözle görülür şekilde bir değişim gözlemleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sorularınız için

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı kısa sürede cevaplamaya çalışıyoruz.


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    × Nasıl Yardımcı Olabiliriz?